- Gratis verzending vanaf € 99
- Grootste voorraad van NL
- Al 14 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
De Asteria wandlamp LED long Ø15 van Umage heeft een een diepte van 42 centimeter en een hoogte van 9 centimeter. De Asteria kap heeft een diameter van 15 centimeter.
∙ De lamp is ontworpen door Søren Ravn Christensen.
∙ De lamp is voorzien van geïntegreerd LED verlichting met een energieverbruik van 12 Watt, een lichtopbrengst van 500 lumen en een kleurtemperatuur van 2700K.
∙ De lamp is gemaakt van staal, aluminium en acryl.
∙ De lamp wordt geleverd inclusief een snoer van zwart textiel van 2,2 meter lang.
∙ De Asteria wandlamp beschikt over een subtiel ingebouwde dimmer op het armatuur.
∙ De arm kan horizontaal worden bewogen en de kap is kantelbaar.
∙ De lamp is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Specificaties
Afmetingen: | (b) 15 x (d) 42 x (h) 9 x (Ø) 15 cm |
Ruimte: | Geschikt voor binnen |
Materiaal: | Aluminium (metaal), Staal |
Merk: | Umage |
Kleurtemperatuur: | 2700K (warm wit) |
Snoerlengte (in cm): | 220 |
Waterdichtheid: | IP20 (Geen bescherming tegen water) |
Lichtrichting: | Naar beneden |
Bediening: | Via lichtpunt |
Dimbaar: | Ja, via ingebouwde dimmer |
Stekker: | Ja |
Lichtbron: | Meegeleverd |
Fitting: | LED (geïntegreerd) |
Energielabel: | F |
Herkomst: | Denemarken |
Lumen (lichtopbrengst): | 500 |
Wattage: | 12 |
Kleurweergave (Ra): | 91 |
Carlijn van Flinders vertelt:
De stijlvolle Asteria lamp van Umage is nu ook als wandlamp verkrijgbaar. Deze lamp heeft een modern ontwerp en past dus helemaal in een interieur van nu. De wandlamp is nog makkelijker in huis te plaatsen en er is nu dan ook echt geen excuus meer waarom je niet zo’n prachtige Asteria lamp in huis zou willen hebben. Wat jouw stijl ook is, voor Asteria maken wij graag plek!
Inspiratie
Tips, advies en trends
Hartelijk dank, Asteria wandlamp LED long Ø15 Pearl White is toegevoegd aan je winkelwagen.
Hartelijk dank, Asteria wandlamp LED long Ø15 Black is toegevoegd aan je winkelwagen.
Hartelijk dank, Asteria wandlamp LED long Ø15 Nuance Mist is toegevoegd aan je winkelwagen.
Hartelijk dank, Asteria wandlamp LED long Ø15 Nuance Olive is toegevoegd aan je winkelwagen.
Hartelijk dank, Asteria wandlamp LED long Ø15 Nuance Rose is toegevoegd aan je winkelwagen.
Hartelijk dank, Asteria wandlamp LED long Ø15 Nuance Orange is toegevoegd aan je winkelwagen.